24.4.2014

Cameroon Elite One 15:30 Union Douala v Космос де Бафия (гост) Азербейджан – Купа 13:00 Раван Баку v Нефчи Баку (гост) 15:00 Казар Ланкаран v ФК Кабала (домакин) Аржентина – Купа 01:00 Индепендиенте Ривадавия v…

23.4.2014

Cameroon Elite One 15:30 New Star de Douala v Доуала АК (под 2.5) Malaysia FAM League 09:15 Кебаго v Сунгай Ара (домакин) Англия – Конференция – Юг 19:45 Бейсингстоук v Конкорд Рейнджърс (равен) 19:45 Челмсфорд…

22.4.2014

Австрия – Първа Лига 17:30 Фърст Виена 1894 v Алтах (гост) 17:30 Аустрия Лустенау v ФК Лийферинг (домакин) 17:30 Ст Полтен v Парндорф (домакин) 17:30 Хартберг v Хорн (гол/гол) Англия – Чемпиъншип 20:00 Болтън v…

21.4.2014

Австрия – Първа Лига 17:30 Матерсбург v Капфенберг (домакин) Англия – Висша Лига 20:00 Ман Сити v Уест Бром (домакин (-1хк)) Англия – Конференция Премиер 13:00 Уокинг v Алдършот (равен) 15:00 Кембридж Юн v Честър…

20.4.2014

Австрия – Бундеслига 15:30 Гродиг v Рапид Виена (домакин) Англия – Висша Лига 12:00 Норич v Ливърпул (гост) 14:05 Хъл v Арсенал (гол/гол) 16:10 Евертън v Ман Юн (гост) Аржентина – Торнео Финал 00:30 Сан…

19.4.2014

Австралия – A Лига 07:30 Централ Коуст Маринърс v Аделаида Юнайтед (гол/гол) Австрия – Бундеслига 15:30 Аустрия Виена v Волфсбергер (домакин) 18:00 Тренквалдер Адмира v ФК Залцбург (гост) 18:00 Вакер Инсбрук v Вийнер Нойщад (под…

18.4.2014

Австралия – A Лига 10:30 Мелбърн Виктори v Сидни (равен) Англия – Конференция Премиер 15:00 Алдършот v Солсбъри (домакин) 15:00 Алфретън Таун v Гримзби (гост) 15:00 Брейнтри Таун v Дартфорд (под 2.5) 15:00 Гейтсхед v…

17.4.2014

Англия – Конференция – Юг 19:45 Хейес & Йединг v Госпорт Бороу (под 2.5) Англия – Раймън Премиер 19:45 Грейс Атлетик v Лоуестофт Таун (гост) Аржентина – Купа 01:00 Талерес v Сармиенто (равен) Аржентина –…

16.4.2014

Австрия – Купа 17:00 Волфсбергер v ФК Залцбург (гол/гол) Англия – Висша Лига 19:45 Евертън v Кристъл Палас (домакин) 19:45 Ман Сити v Съндърланд (домакин (-1хк)) Англия – Конференция – Север 19:45 Стейлбридж v Норт…

15.4.2014

Moldova Cup 14:00 Дачия Кишинев v Академия УТМ (домакин (-1хк)) 15:00 Шериф Тираспол v Верис (домакин) 16:00 Зимбру Кишинев v Тираспол (равен) Австрия – Купа 18:30 Хорн v Амстетен (домакин над 1.5) 19:30 СВ Рийд…